Opinie czytelników

Kamila Orłowska @camilleshade

Brama to wciągająca powieść fantasy. Nie brakuje jej tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji.

To historia, która swą wartką fabułą wprowadza nas w magiczny świat Venorei i urzeka uwielbianym przeze mnie klimatem royal. Magia, miłość, dwory królewskie i intrygi?

To wszystko od czego wprost nie mogłam się oderwać! Daj się ponieść fantazji i wraz z Olivią wyrusz w podróż w nieznane!

Ewelina Romatowska @ksiazkowe.love.story

Niesamowita, wciągająca i pełna intryg historia, która przenosi nas do magicznej krainy Venorei. Teraz bramy nabierają zupełnie nowego znaczenia.

Sylwia Mąkosa @zaczytana_sysia

Jeśli to jest debiut, to ja chcę więcej! Brama to genialnie napisana historia z ogromnym potencjałem. Autorka w niesamowity sposób połączyła świat realny z Venoreą – królestwem za Bramą, pełnym magii i tajemnic.

To książka dla każdego miłośnika fantasy, która wraz z dobrze wykreowanymi bohaterami wciąga w wir zaciętej gry, niespodziewanych silnych uczuć, niebezpieczeństwa i kłamstw. W tym świecie nie sposób się nudzić

Ewelina Chomicz @evii.reads

Nie mogłam się oderwać od tej fascynującej, intrygującej i pełnej zwrotów akcji książki. To przejmująca i pełna emocji historia o dziewczynie, wciągniętej w polityczne dworskie intrygi. Brama mnie oczarowała. Gorąco ją polecam!